Specialized 26oz. Purist WaterGate Water Bottle 2017

Specialized 26oz. Purist WaterGate Water Bottle 2017
Cena po registraci:325 Kč s DPH
349 Kč s DPH
Na dotaz
Kód44217-2622
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Lahev Purits WaterGate  

Cyklistická lahev Purist WaterGate je vyrobena z plastu bez obsahu BPA (Bisfenol A – zdraví škodlivá organická sloučenina využívána při výrobě platů), čímž splňuje předpisy úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, s potiskem bez obsahu rozpouštědel. Vnitřní povrch Purist chrání lahev před zápachem, skvrnami a plísněmi, čímž uchovává láhev i vodu čistou. Vrchní část lahve WaterGate je potažena gumou pro snadný úchop. Ventil Heart Valve™ poskytuje vysoký průtok a svou 100% těsnost dokazuji i při otevření, které je velice snadné a to i bez použití rukou. Konstrukce se šroubovacím uzávěrem nepropustí vodu a je dostatečně široká např. pro vložení kostek ledu či vsypání práškových nápojů. 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Uzávěr s těsněním pro bezpečný transport tekutin

   • Uzávěr s těsněním pro bezpečný transport tekutin

   • Vnitřní povrch Purist
   • Snadno zjistitelný obsah láhve skrz průhledný proužek

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Úzký dlouhý tvar je velice příjemný do ruky a to i díky pogumované vrchní části lahve. Vyndání i zandání láhve z košíku je velice snadné a rychlé a to hlavně pro použití měkkého, lehce stisknutelného plastu (LDPE). Náustek se dá velice snadno otevřít i zavřít. Zbývající obsah snadno zjistíte skrz průhledný proužek na boku lahve WaterGate. Jedná se o povedený doplněk na kolo

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla