Specialized 22oz. PURIST MOFLO Water Bottle 2018 Black/Metalic Silver Topographic Ride

Specialized 22oz. PURIST MOFLO Water Bottle 2018 Black/Metalic Silver Topographic Ride
Cena po registraci:315 Kč s DPH
339 Kč s DPH
Na dotaz
Kód44217-2231
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Láhev 22oz Purits MOFLO

Cyklistická láhev Purist MoFLo 22 oz o obsahu 650ml je vyrobena z plastu bez obsahu BPA (Bisfenol A – zdraví škodlivá organická sloučenina využívána při výrobě platů), čímž splňuje předpisy úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, s potiskem bez obsahu rozpouštědel. Vnitřní povrch Purist chrání láhev před zápachem, skvrnami a plísněmi, čímž uchovává láhev i vodu čistou. Nový design horní části láhve MoFlo poskytuje široký otvor pro vodu, oproti jiným rozšířeným lahvím, např. v poměru s lahví Specialized Bid Mouth je průtok dokonce o 50% větší. Konstrukce se šroubovacím uzávěrem nepropustí vodu a je dostatečně široká např. pro vložení kostek ledu či vsypání práškových nápojů. 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

    • Uzávěr s těsněním pro bezpečný transport tekutin
    • Snímatelný náustek pro snadné čištění
    • Vyrobeno ze snadno stisknutelného materiálu LDPE
    • Vnitřní povrch Purist
    • Snadno zjistitelný obsah láhve
    • o 50% větší průtok

 

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Láhev MoFlo 22oz již na první pohled působí stylově. Tvar je velice příjemný do ruky a to i díky vylepšenému vnějšímu úchopu v horní části lahve. Vyndání i zandání láhve z košíku je velice snadné a rychlé a to hlavně pro použití měkkého, lehce stisknutelného plastu (LDPE). Náustek se dá velice snadno otevřít i zavřít ústy. Jedná se o povedený doplněk na kolo.  

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla