Specialized 16g CO2 Canisters 2019 - 3kusy

16g a 25g náhradní bombičky pro pumpičky CprO2 a CombO2.
Specialized 16g CO2 Canisters 2019 - 3kusy
Doporučujeme
Cena po registraci:297 Kč s DPH
319 Kč s DPH
Na dotaz
Kód4728-4020
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Bombička CO2 – 16 gramů 

Kompaktní balení Specialized Air Tool CO2 Mini Kit je vše, co potřebujete pro opravu pláště horských či silničních kol. Jedná se o silikonové tělo s kapslí o hmotnosti 16 gramů, hlavu o 90 stupních a oboustranná montpáka. Plastová přední spona udrží dvě rychlozáplaty. Kompatibilita se sedlovkou o průměru od 27,2 mm do 30,9 mm. Jedná se o velice kompaktní doplněk (komponent) pro potřeby vašeho kolo.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Kompaktní řešení

   • Hmotnost – pouze 104 gramů

   • Jednoduché použití

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dokonalý pomocník při nepříjemných defektech na plášti. Jednoduchá a rychlá použitelnost, vše potřebné k samotné výměně a nápravě máte po ruce. Během vaší jízdy nijak nevadí pohybu a samotné praktické připevnění díky silikonové sponě je perfektně připevněno k vaší sedlovce.

16g náhradní bombičky pro pumpy CPRO2 Trigger, Air Tool COMBO2 pump, Air Tool CO2 Mini Kit, Air Tool CO2 Mini Pump a Road Tube Spool.

 • 16gramová CO2 bombička má dostatečný tlak k napumpování typického silničního pláště na 100 PSI.
 • Kompatibilní s bombičkami se závitem a bombičkami Specialized CPRO2.
 • All USA orders containing CO2 cartridges will ship FedEx Ground.

 

SPECIALIZED

Od roku 1974 se snaží americká značka Specialized nabízet opravdu špičkové produkty. Když chtěli lidé jezdit v přírodě, vyrobili první horské kolo.

roce 2003 byla na trh uvedena technologie tlumení Brain Specialized, díky které je jízda v terénu vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon i těch nejnáročnějších jezdců.

Dnes je Specialized především znám hlavně díky široké nabídce kvalitních silničních a horských kol. Vyniká i v dnešním trendu elektrokol.

Nabídka kol, ale také cyklistických přileb, kvalitního oblečení a treter jednoduše potěší jak zastánce rekreační cyklistiky a cykloturistiky, tak i jezdce se závodními ambicemi.

Neustále pracuje na vývoji bezpečnostních prvků a inspiruje se tak, aby jezdci zlepšili svou jízdu a pohodlí při ní. Proto také úzce spolupracuje se sportovními lékaři. Zdokonaluje se v technologiích, při nichž zpracovává karbon FACT.

Vybavení značky Specialized používají např. jezdci stáje Saxo Bank a Astana nebo český mistr světa a olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Pedály
Pláště
Řetězy
Sedla