Salomon W-MAX 8 + Salomon Mercury 11 - délka: 162cm

Salomon W-MAX 8 + Salomon Mercury 11 - délka: 162cm
Začátečník
Středně pokročilý
DO
11. ledna
Salomon W-MAX 8 + Salomon Mercury 11 - délka: 162cm
Salomon W-MAX 8 + Salomon Mercury 11 - délka: 162cm
Cena po registraci:12 685 Kč s DPH
13 640 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 546 Kč měsíčně
Skladem
KódLY190100162
Nevíte si rady? +420 725 386 791Pavel Neprášek - specialista

Hrany a skluznice v bezvadném stavu.

Salomon W-Max 8 jsou allmountain sjezdové lyže pro ženy. Lyže, které máte na sjezdovce pod kontrolou. Jsou stabilní a umožní vám přesné oblouky podle vašich představ.

Aby se u lyží Salomon W-max 8 usnadnil přechod na carvingový oblouk, je Carve Rocker a konstrukce lyží ideálně optimalizována, takže čisté carvingové oblouky jsou naprosto snadné. Rám Powerframe s bazaltovými vrstvami s optimalizovaným tvarem nabízí výjimečný výkon podle přání při lyžování na sjezdovce.

Celodřevěné jádro zajišťuje optimální stabilitu a silný odraz při maximálním kontaktu lyže se sněhem a sníženém přenosu vibrací. Bočnice z ABS pomáhají lyži přizpůsobit se terénu pro lepší kontakt se sněhem. Mírně obrácené pata lyží však umožňuje smyk v zatáčce.

Technologie:

PULSE PAD/ OVERSIZE PULSEPAD:Elastomerová vrstva podél hrany lyže pomáhá eliminovat vibrace a zajišťuje klidnější a hladší kontakt se sněhem.

BASALT LAYER:Čedičové vrstvy - po celé délce lyže, čedičová vrstva poskytuje vynikající tlumení a absorpci vibrací.

SINGLE TI:Jediná vrstva titanové výztuže v horní části jádra zajistí velkou přilnavost hran, efektivní přenos energie a živost lyží.

TIP & TAIL PROTECTOR:Chránič špičky a patky lyže zvyšuje životnost a zajišťuje vizuální přitažlivost lyží i po intenzivním používání.

CARVER ROCKER:Extrémně krátký a nízký rocker v kombinaci s širokým krojením špičky poskytují více ovladatelnosti a snadnější zatáčení, aniž by byla obětována preciznost, stabilita či držení hran.

OVERSIZE ACTIVE CONTACT SIDEWALLS:Střední sendvičová konstrukce (70 %). Silná přilnavost hran a plynulé rozvržení energie na sjezdovce. Sendvičová konstrukce s ABS. Jemný přenos sil.

EDGE AMPLIFIER:Přepracovaný, plně integrovaný systém lyží Edge Amplifier přenáší mnohem efektivněji vertikální energii na hrany lyží a docílí tak maximální držení hran i na zledovatělém oblouku, navíc ulehčuje průjezd obloukem.

Popis
Mohlo by se ti hodit...
Vložky do bot
Lyžařské chrániče a páteřáky
Zimní přilby
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies