Rámový set Specialized S-Works EPIC CARBON 29 2020 CARB/BLK

Novinka
Doporučujeme
Rámový set Specialized S-Works EPIC CARBON 29 2020 CARB/BLK
104 999 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód70320-0204
VýrobceS-Works
PopisTechnické parametryProductDetailMasterView.TAB.CategoryUserContent3O výrobci

 

VLASTNOSTI

 

 

  • Díváte se na naši nejlehčí, nejrychlejší verzi rámu Epic, pečlivě zkonstruovanou z vlákna Fact 12m. Je to stejný rám, který vyhrál řadu světových šampionátů a národních titulů. Osvědčený za těch nejnáročnějších podmínek, které zažívají ti nejlepší světoví jezdci. Rám S-Works Epic nemá žádné soupeře.
  • Seznamte se systémem Brain 2.0. Namontovali jsme nejnovější generaci Brain tlumičů blíže k ose, takže je citlivý i na nejmenší hrboly. Snížili jsme také turbulence v oleji pro konzistentní odpružení, bez ohledu na to, jak velké a rychlé nárazy přicházejí. Původní systém plovoucího pístuj sme vyměnili za zcela nový systém, který ještě hladší chod. Nejchytřejší systém odpružení na světě je ještě chytřejší.

 

SPECIFIKACE
RÁM
S-Works FACT 12m, XC Geometry, Rider-First Engineered™, threaded BB, 12x148mm rear spacing, internal cable routing, 100mm of travel
ZADNÍ TLUMIČ
Custom RockShox Micro Brain shock w/ Spike Valve, AUTOSAG, 51x257mm
OBJÍMKA
Alloy, 34.9mm, titanium bolt

 

 

S-WORKS

Top produkt značky Specialized to je S-WORK. 40 let inovací a testování se podařilo skloubit a přeměnilo se v úspěch. Tato kola byla vyrobena, aby byla první v cíli a proto bylo nutné udělat kompromisy v maximálním pohodlí a trvanlivosti.Původně byli modely S-Works vyvinuty pro profesionální závodníky.

Všechny jejich komponenty splňují nejvyšší možný standard. Každá součástka těchto kol je špičkové kvality. Kolekce S-Works má u každého modelu svůj vlastní specifický rám.

Každý výrobek značky S-WORKS je přizpůsoben tak, aby při jejich propojení při jízdě, byli perfektně sladěny a splňovali tak ta nejnáročnější očekávání.

Tváří značky S-WORKS je Peter Sagan, který je dvojnásobným mistrem světa a šestinásobným vítězem zeleného trikotu na TOUR DE FRANCE.

Mohlo by se Ti hodit...
Brzdy
Přehazovačky
Řazení
Kliky a převodníky

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12