Pláštěnka-potah FORCE na batoh, reflexní

S reflexními pruhem. Materiál: polyester
Pláštěnka-potah FORCE na batoh, reflexní
Pláštěnka-potah FORCE na batoh, reflexní
Pláštěnka-potah FORCE na batoh, reflexní
Pláštěnka-potah FORCE na batoh, reflexní
Pláštěnka-potah FORCE na batoh, reflexní
Cena po registraci:139 Kč s DPH
149 Kč s DPH
Na dotaz
Kód896649
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Potah na BATOH FORCE

Pláštěnka - potah na batohy je vyroben z voděodolného a lehce sbalitelného materiálu, s plně uzavřenými švy. Tento maximálně viditelný potah na batohy, který se dokonale přizpůsobí tvaru batohu díky pružným okrajům ,je určitě nezbytným doplňkem proti promočení batohu. Pro zvýšení bezpečnosti nejen jezdců je potah na batoh opatřen reflexními prvky.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Maximální viditelnost
      • Snadné natažení
      • Dokonalé přizpůsobení

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Pro rušný městský provoz je každý bezpečnostní prvek velice důležitý a potah na batoh FORCE PRO dalším řešením. Nejen, že ochrání batoh před promočením, ale umístění bezpečnostních prvků dosahuje maximální viditelnosti i ve zhoršených podmínkách. Nasazení/sbalení je velice rychlé a jednoduché. 

s reflexními pruhem
materiál: polyester
rozměry: 48 x 35 cm
hmotnost: 50 g
baleno v sáčku s kartou FORCE

 

FORCE

Produkty pod značkou FORCE již od roku 1991vyrábí česká společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která sídlí v Otrokovicích.

Výrobky této značky testují a pomáhají vyvíjet technologové, kteří úzce spolupracují s profíky i s hobby jezdci.

Snaží se o to, aby zákazníci byli s výrobky spokojeni a každý z nich si našel, co mu vyhovuje od top výrobků až po ekonomickou verzi.

Za značku FORCE jezdí historicky prví český jezdec Ondřej Fojtík, který se pyšní vítězstvím na extérmních etapových závodech Crocodile Trophy v Austrálii.

PopisTechnické parametryO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Batohy na kolo
Obaly na telefon
Brašny pod sedlo