Vážení zákazníci, během jarních prázdnin ( 27.02. - 05.03.2023 ) bude zimní servis mimo provoz !  Proto prosím přineste svou zimní výbavu na servis s předstihem, aby jste si užili prázdniny na svahu s perfektně nabroušenými a navoskovanými lyžemi.  Děkujeme za pochopení.

Manažer/ka provozu eshopu

Zajímala by Vás práce v rychle se rozvíjejícím e-shopu a kamenné prodejně v Kadani? Rozšiřujeme náš tým - hledáme manažera/ku provozu e-shopu. Máte rádi komunikaci s lidmi, prodej, organizování věcí a každodenní práci na PC? U nás máte možnost realizace, požadujeme však maximální profesionalitu, nasazení a smysl pro precizní práci. Snažíme se být jiní, neděláme průměrné věci a nehledáme průměrné lidi.


V naší firmě rozhoduje především Vaše osobnost. Víme, že své vzdělání, znalosti a dovednosti si člověk dokáže rychle osvojit (školy, kurzy, praxe..) Nedokážeme ale změnit Vaši osobnost. O Vašem přijetí proto rozhoduje především to, jací jste, jak přemýšlíte, jaký je Váš životní styl a čím můžete obohatit a rozvinout naši firmu. Předpokladem práce u nás je ochota kontinuálně se vzdělávat v nových technologických prvcích nejen práce na internetu, ale být schopen a připraven snášet vysoké pracovní nasazení a požadavky po celou dobu pracovního procesu, stejně i v čase po samotné práci.


Co pro nás není důležité:
- Váš věk
- zda jste absolvent, nebo již za sebou máte pracovní zkušenost
 
Co je pro nás důležité:
- CHCETE pracovat a dále se rozvíjet a je pro Vás zajímavé pracovat právě u nás a nehledáte nouzové řešení, tzv. pracovat kdekoliv
- jste sportovec, jezdíte na kole, běžkách, lyžujete (toto je výhodou, ne však podmínkou)
- máte SŠ nebo VŠ vzdělání, můžete být i absolvent
- máte organizační schopnosti, dobrý time-management, smysl pro precizní práci a profesionalitu, samostatnost, cílevědomost, loajalitu
- umíte výborně pracovat na PC a internetu a na počítači jste tzv. pořád a nedělá Vám to problém, naopak to milujete
- jste neustále on-line, a on-line komunikace Vám nedělá problém a to i po večerech, víkendech atd.
- máte čistý trestní rejstřík
- můžete o sobě říci, že máte vstřícné a komunikativní vystupování + kreativní a obchodně zaměřené myšlení
- přirozeně pracujete s vysokým pracovním nasazením a máte vysokou odolnost proti stresu
 
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- pracovní poměr na HPP na celý úvazek 40,5 hod./týdně
- možnost dalšího růstu
- praktickou seberealizaci a možnost podílení se na chodu společnosti
 
Požadujeme:
- nadprůměrnou kvalitu práce
- výbornou znalost na PC
- kreativní myšlení a zájem učit se novým věcem
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
- schopnost práce na více úkolech a pod časovým tlakem
- znalost práce v ekonomických systémech výhodou
- sportovní srdce a duch výhodou
 
Chcete to zkusit? Pojďte do toho!
Posaďte se k počítači a napište minimálně 5 důvodů, proč chcete pracovat v naší společnosti a 5 věcí, čím byste naší společnosti přispěli.
Dále nám napište, jaké kolo byste doporučili rodičům pro dítě vysoké 115cm. Doporučte varianty a případně konkrétní model z našeho e-shopu. Nezapomeňte připojit Váš životopis.
Vše nám pošlete na nevix@nevix.cz a do předmětu napište FINÁLNÍ PODKLADY-MANAŽER E-SHOPU
 
P.S. Nesnášíme slimáky, leváky, zašíváky, alibisty, lemply a lemry. Pokud se řadíte do některé z těchto skupin, ani nám nepište. Jsme jiní, děláme věci úplně jinak. Hledáme pouze orla mezi slepicemi a moc dobře víme, že orel nelétá v hejnech.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies