Lusti TOUR 94 18/19

Novinka
Středně pokročilý
Pokročilý
Lusti TOUR 94 18/19
7 500 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Kód19TOUR94163
VýrobceLusti
PopisTechnické parametry

 

LUSTI TOUR 94 18/19

Lyže Lusti TOUR 94 se kterými budete mít úžasnou volnost pohybu. Budete s nim jako doma i ve volném terénu, kde Vám poskytnou úžasnou volnost i při jízdě v prašanu.Jedná se o lyži,se kterou si můžete vyrazit do vysokých hor a dopřát si tak  jízdu na hraně,při které Vás tyto lehké lyže budou poslouchat.Zároveň Vám umožní středně dlouhý až dlouhý oblouk.
Lyže Lusti TOUR 94 disponují kvalitním celodřevěným jádrem a dvěmi biaxiálními prepregovými nosnými vrstvami a výztuhou. Dále jsou lyže opatřeny sintrovanou skluznicí a kvalitními ocelovými hranami.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model 2019
   • Malosériová česká výroba
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Kvalitní sintrovaná závodní skluznice

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Lyže Lusti TOUR 94 si oblíbí především spíše lyžaří zaměření na závodění, ale i skialpinisti, kteří si chce užívat lehkost skialpinismu. Vhodné jsou pro jízdu v prašanu i ve volném terénu, kde perfektně užijete středně dlouhý až dlouhý oblouk. S lyžemi TOUR 94 můžete s klidem vyrazit do vysokých hor a dopřát si tak náročné a rychlé sjezdy. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k mechanickému poškození lyží. 

 

Lusti TOUR 94 18/19

 

TOUR 94 poskytují úžasnou volnost pohybu. Jsou jako doma ve volném terénu. Ideální lyže do vysokých hor, kde si budete užívat každou vteřinu prašanu při dlouhých sjezdech. Lyže jsou lehké a díky tomu si užíváte každý krok vzhůru k vrcholům. Ve sjezdu poslouchají a dělají přesně to, co si přejete. Lyže si zamiluje každý závodník, ale i skialpinista, který si chce užívat lehkost skialpinismu.

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní prepregové nosné vrstvy a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou překližku.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12