Lusti SC 74 - SPORT CARVING 74 + VIST VSP 310 + deska SPEEDCOM 18/19

Novinka
Začátečník
Středně pokročilý
Lusti SC 74 - SPORT CARVING 74 + VIST VSP 310 + deska SPEEDCOM 18/19
11 200 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0115426
VýrobceLusti
PopisTechnické parametry

 

LUSTI SC 74 - SPORT CARVING 74 + VIST VSP 310 +DESKA SPEEDCOM

Tato typicky sjezdová, crossoverová lyže je svou konstrukcí podobná lyžím PC 74. Jedná se však o verzi bez Titanalu velmi podobnou tvrdostí ale s příjemnějším chováním pro velmi širokou škálu lyžařů. Dokáže si velice dobře poradit se všemi druhy povrchů,proto je tak univerzální.Poradí si s jakoukoliv rychlostí, smýkaným obloukem či jízdou po hranác. Sjezdové lyže Lusti SC 74 disponují sadvichovou konstrukcí s dřevěným jádrem, díky kterému je u carvingových lyží Lusti SC zajištěno mimořádné tuhosti, pružnosti, dokonalé stability a ideálního rozložení sil. V těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva a výztuha,která zajišťuje požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter carvingových lyží. Dále jsou sjezdové lyže opatřeny sintrovanou závodní skluznicí. Tento lyžařský set obsahuje vázání VIST VSP 310 + deska Speedcom.

Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedCom je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou Speedcom lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí. 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model 2019
   • Univerzálnost
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Česká malosériová výroba
   • Kompletní lyžařský set

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Tyto univerzální lyže Lusti SC 74 jsou vhodné pro celodenní použití, k jízdě smýkaným obloukem či jízdou po hranách. LUSTI SC jsou velice poslušné a umožňují snadný nástup do oblouku, manšestrem nebo měkkým povrchem po nočním sněžení – prostě velká univerzálka.Jízda na všech tratích se stává nezapomenutelným sportovním zážitkem. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání a mechanickému poškození lyží. Tento set obsahuje vázání zn. VIST VSP 310 + desku SPEEDCOM.

 

Lusti SC 74 - SPORT CARVING 74 18/19

 

Přátelská, pohodová, sportovní lyže na celodenní ježdění. 

SC 74 jsou svou konstrukcí podobné lyžím PC 74, avšak jedná se o verzi bez titanalu. Odebráním plátů titanalu vznikla lyže totožných rozměrů a proporcí, s velmi podobnou tvrdostí ale s příjemnějším chováním pro velmi širokou škálu lyžařů. 

SC 74 nevyžaduje, tak velké fyzické úsilí, přesto je velmi přesná, stabilní a poslušná. Tato univerzální lyže si poradí s jakoukoliv rychlostí, smýkaným obloukem či jízdou po hranách, manšestrem nebo měkkým povrchem po nočním sněžení – prostě velká univerzálka. 

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12