Lusti SC 74 - SPORT CARVING 74 + VIST VSP 310 + deska SPEEDCOM 18/19

Začátečník
Středně pokročilý
Lusti SC 74 - SPORT CARVING 74 + VIST VSP 310 + deska SPEEDCOM 18/19
Jedině od nás dostanete své nové lyže dokonale nabroušené s namontovaným vázáním a skluznicí ošetřenou špičkovým voskem TOKO zcela ZDARMA. pokračovat ve čtení
na dotaz
Dostupnost:
???
Kód0115426
VýrobceLusti
PopisTechnické parametryO výrobci

 

LUSTI SC 74 - SPORT CARVING 74 + VIST VSP 310 +DESKA SPEEDCOM

Tato typicky sjezdová, crossoverová lyže je svou konstrukcí podobná lyžím PC 74. Jedná se však o verzi bez Titanalu velmi podobnou tvrdostí ale s příjemnějším chováním pro velmi širokou škálu lyžařů. Dokáže si velice dobře poradit se všemi druhy povrchů,proto je tak univerzální.Poradí si s jakoukoliv rychlostí, smýkaným obloukem či jízdou po hranác. Sjezdové lyže Lusti SC 74 disponují sadvichovou konstrukcí s dřevěným jádrem, díky kterému je u carvingových lyží Lusti SC zajištěno mimořádné tuhosti, pružnosti, dokonalé stability a ideálního rozložení sil. V těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva a výztuha,která zajišťuje požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter carvingových lyží. Dále jsou sjezdové lyže opatřeny sintrovanou závodní skluznicí. Tento lyžařský set obsahuje vázání VIST VSP 310 + deska Speedcom.

Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedCom je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou Speedcom lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí. 

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model 2019
   • Univerzálnost
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Česká malosériová výroba
   • Kompletní lyžařský set

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Tyto univerzální lyže Lusti SC 74 jsou vhodné pro celodenní použití, k jízdě smýkaným obloukem či jízdou po hranách. LUSTI SC jsou velice poslušné a umožňují snadný nástup do oblouku, manšestrem nebo měkkým povrchem po nočním sněžení – prostě velká univerzálka.Jízda na všech tratích se stává nezapomenutelným sportovním zážitkem. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání a mechanickému poškození lyží. Tento set obsahuje vázání zn. VIST VSP 310 + desku SPEEDCOM.

 

Lusti SC 74 - SPORT CARVING 74 18/19

 

Přátelská, pohodová, sportovní lyže na celodenní ježdění. 

SC 74 jsou svou konstrukcí podobné lyžím PC 74, avšak jedná se o verzi bez titanalu. Odebráním plátů titanalu vznikla lyže totožných rozměrů a proporcí, s velmi podobnou tvrdostí ale s příjemnějším chováním pro velmi širokou škálu lyžařů. 

SC 74 nevyžaduje, tak velké fyzické úsilí, přesto je velmi přesná, stabilní a poslušná. Tato univerzální lyže si poradí s jakoukoliv rychlostí, smýkaným obloukem či jízdou po hranách, manšestrem nebo měkkým povrchem po nočním sněžení – prostě velká univerzálka. 

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

 

LUSTI

Firmu založil pan Luštinec v roce 1993. Naleznete ji v Žacléři, malém krkonošském městečku nedaleko Sněžky. Velmi jej zaujala jízda na snowboardu.V tehdejší době ovšem nebylo běžné jít si do obchodu koupit snowboard, natož aby byl nějaký výběr.

Po ztrátě zaměstnání, kde pracoval pan Luštinec na šachtě, se rozhodl vyrobit si první snowboard sám. První výrobky sice nebyly dokonalé, přesto však v okruhu svých známých vzrostl o jeho výrobek velký zájem.

Firmě LUSTi se roku 2000 začalo dařit a tak si postavila výrobní halu, kde začali vznikat první lyže. U Lusti, se snaží vyrábět co nejkvalitnější lyže a snowboardy, a prodávat je za co nejnižší cenu.

Dnes už má firma velmi širokou nabídku lyží freestylových, závodních slalomových i skialpových a snowboardů. Dokonce i lyže splňujících FIS.

Lyže značky LUSTi používají i záchranáři Horské služby nejen v ČR.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12