Lusti LP 68 - LADIES PERFORMANCE 68 18/19

Novinka
Středně pokročilý
Pokročilý
Lusti LP 68 - LADIES PERFORMANCE 68 18/19
8 550 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0096726
VýrobceLusti
PopisTechnické parametry

 

LUSTI LP 68 Ladies Performance 18/19 

Jedná se o typické sjezdové dámské lyže, české výroby, které potěší široké spektrum lyžařek, i když je ocení především ty sportovněji zaměřené. Tato výkonná, sportovní dámská lyže tvarově vychází ze slalomek RT, ale je snadněji ovladatelné, a to díky odebrání jednoho plátu Titanalu. Díky uzšímu středu,kterým disponuje,tak umožňuje snadný přechod z oblouku do oblouku.Lyže Lusti LP 68 disponují sadvichovou konstrukcí s dřevěným jádrem. Díky dřevěnému jádru je u carvingových lyží Lusti LP 68 zajištěno mimořádné tuhosti, pružnosti, dokonalé stability a ideálního rozložení sil. Triaxiální laminátové vrstvy zajišťují požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter carvingových lyží. Dále jsou sjezdové lyže opatřeny sintrovanou závodní skluznicí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Malosériová česká výroba

   • Závodní skluznice

   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dámské sjezdové lyže Lusti LP 68 Lady Performance se zaměřují na široké spektrum lyžařek. Vhodné jsou pro jízdu v členitém terénu. Oproti modelu LUSTI RT je lyže LP 68 velmi hravá,točivá a jízda na nich je dynamická ,agresivní ale přesto celkem snadná i v přechodu z oblouku do oblouku. I přes svou nižší váhu je sjezdová lyže LP 68 velice pevná a spolehlivá ve středních rychlostech. S odolnou povrchovou polyamidovou fólií nedochází k mechanickému poškození lyží.Na lyžích LP 68 budete mít opravdu perfektní prožitek z jízdy. 

 

Lusti LP 68 - LADIES PERFORMANCE 68 18/19

 

LP 68 jsou dámské sjezdovkové lyže spíše pro kratší a střední oblouky, které potěší široké spektrum lyžařek, i když cílí především na ty sportovněji zaměřené. Tato výkonná, sportovní, dámská lyže tvarově vychází ze slalomek RC, ale díky ubrání jednoho plátku titanalu je lyže snadněji ovladatelná a díky uzšímu středu umožňuje snadný přechod z oblouku do oblouku. I přes svou trochu nižší váhu je tato lyže dostatečně pevná a spolehlivá i ve středních rychlostech. LP 68 jsou prostě poslušné, snadno ovladatelné a i při vynaložení minimálního úsilí, zažijete perfektní prožitek z jízdy. 

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Titanal - Titanal je nejkvalitnější nosná vrstva používaná při výrobě lyží, která výrazně zlepšuje podélnou i torzní tuhost. V těchto lyžích jsou použity dva pláty titanalu.
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12