Lusti LLT + VIST VSP 311 + deska SPEEDCOM 16/17

Výprodej
Začátečník
Středně pokročilý
-10 %
Lusti LLT + VIST VSP 311 + deska SPEEDCOM 16/17
Velice kvalitní a vyvážená dámská univerzální lyže Lusti LLT je vhodná zejména pro kratší oblouky v nižších až středních rychlostech. pokračovat ve čtení
9 090 Kč
Běžná cena s DPH 10 100 Kč
Ušetříte 1 010 Kč 10 %
Dostupnost:
Skladem
Kód0037563
VýrobceLusti
Popis

 

LUSTI LLT + VIST VSP 311 + DESKA SPEEDCOM

Jedná se o velmi kvalitní a vyváženou dámskou lyži, dokonalou pro středně pokročilé až pokročilé lyžařky, praktikující zejména kratší oblouky v nižších až středních rychlostech. Díky ztenčenému celodřevěnému jádru a klasické sandwichové konstrukci je lyže lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku, což ocení lehčí lyžařky, ale zároveň si zachovává dostatečnou stabilitu pro jízdu na tvrdém povrchu i při razantnější jízdě. Lyže LLT dále disponují dvěma biaxilními a jednou triaxiální prepregrovou nosnou vrstvou výztuhou, zajišťují požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter lyží. Dále jsou sjezdové lyže opatřeny grafitovou skluznicí s vyšší molekulární hustotou, která je tvrdší a lépe absorbuje vosk. Kompletní set lyží dále obsahuje vázání VIST VSP 311 + desku SpeedCom

.
Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedCom je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou SpeedCom lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Kompletní lyžařský set

   • Česká malosériová výroba
   • Univerzálnost
   • Lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku
   • Odolná povrchová úprava
   • Použití kvalitních materiálů

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dámská lyže LLT Ladies Light od společnosti Lusti je dokonalou lyží na perfektně upravené sjezdovky. Díky odebrání titanalových plátů je lyže lehčí a měkčí v členitém terénu, ale nijak ji to neubírá na celkové kvalitě, stabilitě či ovladatelnosti při razantnější jízdě. Lyže Lusti LLT je vynikající dámská univerzálka a své zastánce si najde mezi ambiciózními začátečnicemi i nadprůměrnými rekreačními lyžařkami. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání a mechanickému poškození lyží. 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12