Lusti LLT + VIST VSP 311 + deska SPEEDCOM 16/17

Výprodej
Začátečník
Středně pokročilý
Obrázek (47723)
Jedině od nás dostanete své nové lyže dokonale nabroušené s namontovaným vázáním a skluznicí ošetřenou špičkovým voskem TOKO zcela ZDARMA. pokračovat ve čtení
na dotaz
Dostupnost:
???
Kód0037563
VýrobceLusti
PopisO výrobci

 

LUSTI LLT + VIST VSP 311 + DESKA SPEEDCOM

Jedná se o velmi kvalitní a vyváženou dámskou lyži, dokonalou pro středně pokročilé až pokročilé lyžařky, praktikující zejména kratší oblouky v nižších až středních rychlostech. Díky ztenčenému celodřevěnému jádru a klasické sandwichové konstrukci je lyže lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku, což ocení lehčí lyžařky, ale zároveň si zachovává dostatečnou stabilitu pro jízdu na tvrdém povrchu i při razantnější jízdě. Lyže LLT dále disponují dvěma biaxilními a jednou triaxiální prepregrovou nosnou vrstvou výztuhou, zajišťují požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter lyží. Dále jsou sjezdové lyže opatřeny grafitovou skluznicí s vyšší molekulární hustotou, která je tvrdší a lépe absorbuje vosk. Kompletní set lyží dále obsahuje vázání VIST VSP 311 + desku SpeedCom

.
Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedCom je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou SpeedCom lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Kompletní lyžařský set

   • Česká malosériová výroba
   • Univerzálnost
   • Lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku
   • Odolná povrchová úprava
   • Použití kvalitních materiálů

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dámská lyže LLT Ladies Light od společnosti Lusti je dokonalou lyží na perfektně upravené sjezdovky. Díky odebrání titanalových plátů je lyže lehčí a měkčí v členitém terénu, ale nijak ji to neubírá na celkové kvalitě, stabilitě či ovladatelnosti při razantnější jízdě. Lyže Lusti LLT je vynikající dámská univerzálka a své zastánce si najde mezi ambiciózními začátečnicemi i nadprůměrnými rekreačními lyžařkami. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání a mechanickému poškození lyží. 

 

LUSTI

Firmu založil pan Luštinec v roce 1993. Naleznete ji v Žacléři, malém krkonošském městečku nedaleko Sněžky. Velmi jej zaujala jízda na snowboardu.V tehdejší době ovšem nebylo běžné jít si do obchodu koupit snowboard, natož aby byl nějaký výběr.

Po ztrátě zaměstnání, kde pracoval pan Luštinec na šachtě, se rozhodl vyrobit si první snowboard sám. První výrobky sice nebyly dokonalé, přesto však v okruhu svých známých vzrostl o jeho výrobek velký zájem.

Firmě LUSTi se roku 2000 začalo dařit a tak si postavila výrobní halu, kde začali vznikat první lyže. U Lusti, se snaží vyrábět co nejkvalitnější lyže a snowboardy, a prodávat je za co nejnižší cenu.

Dnes už má firma velmi širokou nabídku lyží freestylových, závodních slalomových i skialpových a snowboardů. Dokonce i lyže splňujících FIS.

Lyže značky LUSTi používají i záchranáři Horské služby nejen v ČR.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12