Lusti LL 72 - LADIES LIGHT 72 + VIST VSP 310 + deska SPEEDSPACER 18/19

Novinka
Začátečník
Středně pokročilý
Lusti LL 72 - LADIES LIGHT 72 + VIST VSP 310 + deska SPEEDSPACER 18/19
9 900 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0096806
VýrobceLusti
PopisTechnické parametry

 

LUSTI LLT – Ladies Light 72+VIST VSP 310+deska SPEEDSPACER 18/19 

Jedná se o velmi kvalitní a vyváženou dámskou lyži, dokonalou pro středně pokročilé až pokročilé lyžařky,má ráda carvingový oblouk, nevadí jí ale ani smýkání. Díky celodřevěnému jádru z lehkého dřeva Paulownie a klasické sandwichové konstrukci je lyže lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku, což ocení lehčí lyžařky, ale zároveň si zachovává dostatečnou stabilitu pro jízdu na tvrdém povrchu i při razantnější jízdě. Lyže LLT dále disponují dvěma biaxilními a jednou triaxiální prepregrovou nosnou vrstvou výztuhou, zajišťují požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter lyží. Dále jsou sjezdové lyže opatřeny grafitovou skluznicí s vyšší molekulární hustotou, která je tvrdší a lépe absorbuje vosk.Kompletní set lyží dále obsahuje vázání VIST VSP 310 + desku SpeedSpacer.

Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedSpacer je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou SpeedSpacer lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Malosériová česká výroba

   • Lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Univerzálnost
   • Model 2018
   • Kompletní lyžařský set

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dámská lyže LL 72 Ladies Light od společnosti Lusti je dokonalou lyží na perfektně upravené sjezdovky. Díky odebrání titanalových plátů je lyžeklidnější, lehčí a měkčí v členitém terénu, ale nijak ji to neubírá na celkové kvalitě, stabilitě či ovladatelnosti při razantnější jízdě. Lyže Lusti LL 72 je vynikající dámská univerzálka a své zastánce si najde mezi ambiciózními začátečnicemi i nadprůměrnými rekreačními lyžařkami. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání a mechanickému poškození lyží. S kompletním lyžařským setem,který obsahuje vázání a desku. 

 

Lusti LL 72 - LADIES LIGHT 72 18/19

 

Kvalitní a vyvážená dámská lyže, určená převážně na sjezdovky je vhodná zejména pro střední a delší oblouky ve středních rychlostech. 

Díky celodřevěnému jádru z lehkého dřeva Paulownie a klasické sandwichové konstrukci je lyže lehčí a ochotnější k průhybu v oblouku takže vyhoví i lehčím lyžařkám, zároveň si zachovává dostatečnou stabilitu i pro jízdu na tvrdém povrchu.

LL 72 je ideální volbou pro široké spektrum lyžařek od začátečnic, po nadprůměrné rekreační jezdkyně.Má ráda carvingový oblouk, nevadí jí ale ani smýkání. Lyže není příliš vhodná pro jízdu mimo upravené tratě. Sportovnější alternativou dámské lyže je LP 72.

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxilní a jedna triaxiální prepregová nosná vrstva a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12