Lusti FREESTYLE PARK MEN - EXO + VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER 18/19

Novinka
Pokročilý
Expert
Lusti FREESTYLE PARK MEN - EXO + VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER 18/19
10 650 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Na dotaz
Kód19FSME165412
VýrobceLusti
PopisTechnické parametry

 

LUSTI FREESTYLEE MEN-EXO+VIST VSP 412+deska SpeedSpacer

Tyto lyže pod označením EXO mají stejnou konstrukci a to v délkách 165 a 175 cm se jedná o all mountain freestylové lyže které jsou jako doma ve snowparcích, na skocích i railech. Lusti FREESTYLE Park Men jsou výborně použitelné i na ježdění po sjezdovce. Lyže Lusti Men -EXO disponují celodřevěným jádrem Paulownia, které zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu. Lyže je hravá na sjezdovce, spíše pro střední až delší oblouky a takové to veselé ježdění. Pro celkovou pevnost a nosnost lyží Lusti jsou použity dvě biaxiální prepregrové nosné vrstvy a výztuha, pro tlumení vibrací je použito antivibrační gumové pásky o síle 0,2mm. Díky konstrukci TWINTIP je lyžařům umožněna jízda pozadu (na switch).Tento kompletní set obsahuje vázání zn. VIST VSP 412+deska SPEEDSPACER.

Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedSpacer je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou Speedspacer lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model 2019
   • Malosériová česká výroba
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Kvalitní sintrovaná závodní skluznice
   • Kompletní lyžařský set

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

S lyžemi Lusti EXO je lyžařŮM umožněna vynikající volnost a pohyblivost na sjezdovce nebo ve skateparku. S konstrukcí TwinTip jste nejen cool, ale užijete si i vynikající zábavu a skvělé svezení. Lyže Lusti EXO Vás nenechají chladnými ani při jízdě na hraně i při výjezdu ze středních i dlouhých oblouků. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání ani mechanickému poškození lyží.Lyže Lusti EXO Vás podrží při skákání velkých skoků, ale i při jízdě na sjezdovce. S kompletním lyžařským setem. 

 

Lusti FREESTYLE PARK MEN - EXO 18/19

 

Pod označením EXO najdete dva typy lyží, vycházející ze stejné konstrukce. V délkách 165 a 175 cm se jedná o all mountain freestylové lyže, které jsou jako doma ve snowparcích, na skocích i railech, ale přitom výborně použitelné i na ježdění po sjezdovce. Lehká, stabilní, pružná při skocích, hravá na sjezdovce, spíše pro střední až delší oblouky a takové to veselé ježdění.

Sandwichová stavba, klasický camber, twin tip.

Pod délkou 177 se ukrývá lehce zúžená lyže, přesně stavěná hlavně pro snowparky. Rail, jump, pipe - to jsou synonyma pro tuto freestylovou lyži.

Stejně jako předešlá lyže je s klasickým camberem pro maximální odraz a stabilitu při dopadech, sandwichová stavba.

Je jedno, jestli jedeš popředu nebo pozpátku, vše je jen o tvých dovednostech. Tato lyže tě posune dál.

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní strukturovanou polyamidovou vrchní fólii od největšího evropského dodavatele ISOSPORT.
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxiální prepregové nosné vrstvy a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny.
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro Paulownia.
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12