Lusti FIS SL - FIS RACE SL + VIST VM 412 + deska Pro 16 Li 19/20

Novinka
Pokročilý
Expert
Lusti FIS SL - FIS RACE SL + VIST VM 412 + deska Pro 16 Li 19/20
16 650 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód20FISSL155SUP
VýrobceLusti
PopisTechnické parametryO výrobci

 

LUSTI FIS RT SL -FIS RACE SL +VIST VM 412 + DESKA VIS PRO 16 Li

Vynikající závodní slalomkou, která odpovídá pravidlům FIS pro Světové poháry v alpských disciplínách, je lyže FIS Race SL, která je díky použití špičkových materiálů a sandwichové konstrukci stvořena pro dynamickou a nekompromisně stabilní jízdu i na zmrzlém podkladu. Je vhodná pro opravdu zkušené lyžaře a závodní lyžování, jelikož její doménou je ovladatelnost, točivost a poslušnost bez násilí, což se skvěle projevuje u agresivních a krátkých, rychlé navazujících oblouků. Slalomové lyže Lusti Race SL disponují sadvichovou konstrukcí s dřevěným jádrem, díky kterému je u lyží Lusti zajištěno mimořádné tuhosti, pružnosti, dokonalé stability a ideálního rozložení sil. Díky Titanalovým plátům je dosaženo skvělých tlumících vlastností, pružnosti a torní tuhosti. Triaxiální laminátové vrstvy zajišťují požadovanou tvrdost, která ovlivňuje celkové chování a charakter lyží. Dále jsou slalomové lyže opatřeny grafitovou skluznicí s vyšší molekulární hustotou, která je tvrdší a lépe absorbuje vosk. Kompletní set obsahuje vázání na lyže zn.VIST VM 412 a desku VIS PRO 16 Li.

Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání VIS PRO 16 Li je odvozena od desek World Cup Air další alternativou k vázáním VIST VM . Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, vysoko výkonnostním,jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost.Tato deska se může použít POUZE pod vázání VIST VM 311, VIST VM 412, VIST V 614, VIST V 816, VIST V 1018.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Česká malosériová výroba
   • Dokonalá technologie
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Model 2020
   • Kompletní lyžařský set

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Pokud hledáte lyži, se kterou zažijete rychlou, stabilní a jistou jízdu, Lusti FIS Race SL – Race Slalom je tou pravou volbou. Tato slalomka se umí jezdci odměnit za aktivní vedení, a proto ji vyhledávají vynikající jezdci. S lyžemi FIS Race SL budete dokonale zvládat jízdu na hraně na dokonale opravených sjezdovkách. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání a mechanickému poškození lyží Lusti. 

 

Lusti FIS SL - FIS RACE SL 19/20

 

Ostrá závodní slalomka vhodná pro velmi zkušené lyžaře a závodní lyžování. Její doménou je tvrdá, upravená sjezdovka a charakteristickými vlastnostmi jsou ovladatelnost, točivost a poslušnost v široké škále jízdních režimů. 

Tato slalomka se za aktivní vedení jezdci odmění výborným držením na hraně a perfektně vyjetým obloukem.  

Konstrukce předurčuje lyže k vynikajícím výkonům na závodních tratích. Tato lyže odpovídá pravidlům FIS pro závodění v alpských disciplínách. 

 

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní sturkturované polyamidové vrchní fólie od největšího evropského dodavatele ISOSPORT
 • Laminační vrstvy - V těchto lyžích je použita jedna triaxiální prepregová nosná vrstva. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny
 • Titanal - Titanal je nejkvalitnější nosná vrstva používaná při výrobě lyží, která výrazně zlepšuje podélnou i torzní tuhost. V těchto lyžích jsou použity dva silné pláty titanalu
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro - jednosměrnou smrkovou a bukovou překližku
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

LUSTI

Firmu založil pan Luštinec v roce 1993. Naleznete ji v Žacléři, malém krkonošském městečku nedaleko Sněžky. Velmi jej zaujala jízda na snowboardu.V tehdejší době ovšem nebylo běžné jít si do obchodu koupit snowboard, natož aby byl nějaký výběr.

Po ztrátě zaměstnání, kde pracoval pan Luštinec na šachtě, se rozhodl vyrobit si první snowboard sám. První výrobky sice nebyly dokonalé, přesto však v okruhu svých známých vzrostl o jeho výrobek velký zájem.

Firmě LUSTi se roku 2000 začalo dařit a tak si postavila výrobní halu, kde začali vznikat první lyže. U Lusti, se snaží vyrábět co nejkvalitnější lyže a snowboardy, a prodávat je za co nejnižší cenu.

Dnes už má firma velmi širokou nabídku lyží freestylových, závodních slalomových i skialpových a snowboardů. Dokonce i lyže splňujících FIS.

Lyže značky LUSTi používají i záchranáři Horské služby nejen v ČR.

Mohlo by se Ti hodit...
Vložky do bot
Lyžařské chrániče a páteřáky
Zimní přilby

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12