Lusti ALL MOUNTAIN - MUSE + VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER 17/18

Pokročilý
Expert
Lusti ALL MOUNTAIN - MUSE + VIST VSP 412 + deska SPEEDSPACER 17/18
12 200 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód18MUSE168412
VýrobceLusti
PopisTechnické parametryO výrobci

 

LUSTI  ALL MOUNTAIN-MUSE+VIST VSP 412+deska SpeedSpacer

Provedení příjemně krojené lyží Lusti ALL MOUNTAIN - MUSE s 35cm dlouhým freerockerem camberem až k lehce přizvednuté patce a celkově měkčí stavbou je dokonalou lyží Vertigo, při středních až delších obloukách. Zajistí v terénu, tak i na sjezdovce aby dobře vyplouvala nad sníh. Ideální stabilitu při lehčím freeridu či sjíždění prudkých žlebů zajistí šířka lyže 10 cm pod vázáním. Lyže Lusti MUSE disponují celodřevěným jádrem Paulownia, které zajišťuje mimořádnou tuhost, pružnost a stabilitu. Pro celkovou pevnost a nosnost lyží Lusti jsou použity dvě biaxiální prepregrové nosné vrstvy a výztuha, pro tlumení vibrací je použito antivibrační gumové pásky o síle 0,2mm. Jedná se o výbornou lyži, která je vhodná jak na free skitouring, tak i na ježdění po rozbitých sjezdovkách.Doporučená délka pro skitouring a freeride- k výšce postavy až plus 10 cm. Kompletní lyžařský set obsahuje vázání VIST VSP 412 + desku Speedspacer.

Vázání Italské značky VIST se vyznačuje inovací, funkčností, bezpečností, výkonem a snadným použitím v maximálních limitech. Jsou určeny pro lyžaře všech úrovní. Podložka pod vázání SpeedSpacer je další alternativou k vázáním VIST VSP. Deska disponuje extrémně nízkou hmotností, jednoduchým a rychlým použitím, čímž se stává ideálním řešením pro optimální použitelnost a nejvyšší funkčnost. Vázání v kombinaci s podložkou Speedspacer lze velmi rychle a snadno přenastavit na jinou velikost lyžařských bot i přímo na svahu bez použití nářadí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model 2018
   • Malosériová česká výroba
   • Použití kvalitních materiálů
   • Odolná povrchová úprava
   • Volnost a pohyblivost
   • Kompletní lyžařský set

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

S lyžemi Lusti MUSE pohodlně zvládnete jízdu ve větším množství čerstvě napadaného sněhu, ale skvěle si poradí i nahrnutým, těžším sněhem na již neupravené sjezdovce. Překvapivou obratnost získávají lyže díky dlouhým rockerem, camberem až k lehce přizvednuté patce a celkově měkčí stavbou. Stabilitu a přesnost jak v kratších obloucích, tak i na prudších svazích, zajišťuje u lyží MUSE technologie camber (prohnutí lyží, umožňující agresivnější jízdu a lepší držení v oblouku). Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k poškrábání ani mechanickému poškození lyží. Kompletní lyžařský set obsahuje vázání a desku. 

 

Lusti ALL MOUNTAIN - MUSE 17/18

 

Příjemně krojená lyže, s posunutým nejširším bodem špičky směrem ke středu, 35cm dlouhým free rockerem, camberem až k lehce přizvednuté patce a celkově měkčí stavbou. K tomu připočítejte skvělou váhu a máte výbornou lyži jak na free skitourning, tak na ježdění po rozbitých sjezdovkách.

Špička lyže je navržena tak, aby dobře vyplouvala nad sníh a díky šířce 10cm pod vázáním je ideální do lehčího freeridu či na sjíždění prudkých žlebů, kde máte díky těmto parametrům ideální stabilitu. Camber až k patě zajišťuje přesnost v krátkých obloucích na prudkých svazích, nejvíce ji sedí střední oblouky v terénu či na sjezdovce.

Doporučená délka pro skitouring a freeride- k výšce postavy až plus 10 cm.

 • Vrchní folie - K výrobě těchto lyží se používá kvalitní strukturovanou polyamidovou vrchní fólii od největšího evropského dodavatele ISOSPORT.
 • Laminační vrstvyV těchto lyžích jsou použity dvě biaxiální prepregové nosné vrstvy a výztuha. Prepreg je tkanina, která je již dokonale nasycená od výrobce. Materiál je sice dražší, ale takto se eliminují chyby při sycení tkaniny.
 • Jádro - Používá se celodřevěné jádro Paulownia.
 • Bočnice - Na bočnice se používá materiál ABS se zaručenou kvalitou od největšího evropského výrobce ISOSPORT.
 • Tlumení - Nejedná se o tlumení při jízdě ale tlumení rozdílů v roztažnosti materiálu, tím dochází k podpoře držení materiálu u sebe. Jako tlumení jsou použity antivibrační gumové pásky o síle 0,2 mm
 • Hrany - Na tyto lyže se používá kvalitní, tenké, závodní, ocelové hrany o tvrdosti 48° HRC
 • Skluznice - V těchto lyžích je použita kvalitní grafitová závodní skluznice od největšího evropského výrobce ISOSPORT

 

 

 

 

LUSTI

Firmu založil pan Luštinec v roce 1993. Naleznete ji v Žacléři, malém krkonošském městečku nedaleko Sněžky. Velmi jej zaujala jízda na snowboardu.V tehdejší době ovšem nebylo běžné jít si do obchodu koupit snowboard, natož aby byl nějaký výběr.

Po ztrátě zaměstnání, kde pracoval pan Luštinec na šachtě, se rozhodl vyrobit si první snowboard sám. První výrobky sice nebyly dokonalé, přesto však v okruhu svých známých vzrostl o jeho výrobek velký zájem.

Firmě LUSTi se roku 2000 začalo dařit a tak si postavila výrobní halu, kde začali vznikat první lyže. U Lusti, se snaží vyrábět co nejkvalitnější lyže a snowboardy, a prodávat je za co nejnižší cenu.

Dnes už má firma velmi širokou nabídku lyží freestylových, závodních slalomových i skialpových a snowboardů. Dokonce i lyže splňujících FIS.

Lyže značky LUSTi používají i záchranáři Horské služby nejen v ČR.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12