Hole LEKI Fine S Black - 125cm

Hole LEKI Fine S Black
Doporučujeme
Cena po registraci:1 618 Kč s DPH
Délka hůlek
105cmSkladem
120cmNa dotaz
125cmNa dotaz
Zvolte variantu
1 740 Kč s DPH
Na dotaz
Kód6326661125
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Hole LEKI Fine S

 

Dámské sjezdové lyžařské hole se systémem Trigger S v atraktivním designu. Moderní a funkční společník pro celodenní lyžování.

 

Parametry:

 

  • Vysocepevnostní hliniková slitina TS 5.0
  • Průměr 16 mm
  • Compact grip
  • Integrovaný systém pro popruh na rukavicích LEKI
  • Váha: 4230g při délce 115 cm

 

 

 

LEKI

V německém Dettingenu/Tecku byla roku 1948 Karlem Lenhartem založena firma LEKI Lenhart GmbH, která zpracovávala dřevo a vyráběla dřevěná písmena na nápisy pro různé obchody.

Velká vášeň k lyžování a neustálá nespokojenost s kvalitou a funkčností tehdy dostupných lyžařských holí, jej vedla k začátku samovýroby. Rukojeti a talířky pro lyžařské hole, začal vyrábět na svých obráběcích strojích.

Již roku 1960 začal se sériovou výrobou.

Zkušenosti z oboru leteckého stavitelství a vědomostí o postupu na zpracování hliníku a kompozitních materiálů, využívá, a to napomáhá k výrobě prvních lyží. Ty jsou uvedeny roku 1970 na trh, pod značkou LEKI, která vzniká spojením prvních písmen majitele a sídla firmy.

Vývoj holí i rukavic probíhá ve spolupráci s dalšími nejpovolanějšími, kterými jsou závodníci, horští vůdci, prodejci a dodavatelé.

Rukojeti u holí LEKI jsou patřeny systémem Trigger, který pomáhá snížit rizika zranění, a to díky uvolňovacímu mechanismu při pádu.

PopisTabulka velikostíO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Vložky do bot
Lyžařské chrániče a páteřáky
Zimní přilby