Endura One Clan Merino Beanie Šedá - One size

Essential for Style and/or Warmth
Endura One Clan Merino Beanie Šedá - One size
Doporučujeme
Black Friday
Cena po registraci:604 Kč s DPH
649 Kč s DPH
Dostupné od 02.08.2021
KódE1189GY/0
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

One Clan Merino Beanie

Čepice One Clan Merino Beanie je vyrobená z přírodní vlny Merino, kdy základním znakem vlny je vynikající hřejivost, dále absorpce vlhkosti a důležitým faktorem je antibakteriální schopnost, čímž nedochází k nepříjemnému zápachu při delším nošení. Čepice je díky svému bezstarostnému stylu,který je inspirován Danny MacAskillem.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • ONE size
   • Žebrový pletený styl
   • Přírodní vlna Merino®

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Čepice One Clan Merino Beanie je díky přírodnímu materiálu Merino měkkým a neštiplavým doplňkem na vaši hlavu a zaručuje vám dokonalý komfort. Díky antibakteriální úpravě vlny Merino je údržba čepice Skip velice snadná a nemusí být tak často prováděna.

The One Clan collection is inspired by our relationship with Danny MacAskill and his laid back, casual style. We can nail the right look but we can't guarantee the riding skills.
 •  Merino wool blend
 • Classic ribbed knit style
 • Limited edition style - get it while you can!
 • Inspired by Danny, made by Endura. Join the clan.

Konstrukce

Vlna 48%
Akryl 48%
Elastan 4%

PopisTechnické parametry
Mohlo by se ti hodit...
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy
Prací prášky a impregnace