Endura Dres MT500 Burner (dlouhý rukáv) Black

Novinka
Doporučujeme
Endura Dres MT500 Burner (dlouhý rukáv) Black
Endura Dres MT500 Burner (dlouhý rukáv) Black
Endura Dres MT500 Burner (dlouhý rukáv) Black
Endura Dres MT500 Burner (dlouhý rukáv) Black
Endura Dres MT500 Burner (dlouhý rukáv) Black
Pánský dres s dlouhým rukávem, zajišťující skvělou ochranu při vašich trailech a vynikající ventilaci pokračovat ve čtení
na dotaz
Dostupnost:
???
Kód0090044
VýrobceENDURA
PopisTechnické parametryO výrobci

 

Dres MT500 Burner (dl. rukáv)

Pro perfektní ochranu při Vašich sjezdech V ám poslouží dres MT500 Burner s dlouhými rukávy, disponujícími odolnými panely v oblasti nárazových zón na ramenou a rukách. Strategické rozmístění síťovaných panelů na dresu MT500 umožňuje celkovou, lepší ventilaci. Díky volnému střihu dresu Endura MT500 Burner je možné použití potřebných chráničů. Pro lepší stabilitu Vašeho batohu jsou ramena dresu opatřena silikonovým potiskem.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model 2018
   • Ochranné panely na rukávech
   • Volný střih pro potřebné chrániče
   • Rychleschnoucí materiál
   • Boční kapsička na zip

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Dres MT500 Burner je stvořen pro jezdce, kteří se ničeho nezaleknou, protože ví, že jsou dostatečně chráněni a můžou tak posunout své limity ještě dál. Díky rychleschnoucímu materiálu se budete cítit stále skvěle. Ventilace skrz síťované panely je dostačující k potřebnému zchlazení jezdce. Jako bonus je malá boční kapsička na zip. Oceníte výběr ze tří barevných provedeních s Endura detaily.

 DETAILY :

 • Rychle schnoucí materiál
 • Odolné panely na ramenou a nárazových zónách na rukou
 • Volný střih umožňuje použití chráničů
 • Silikonový potisk na ramenou pro lepší stabilitu vašeho batohu
 • Síťované panely pro lepší ventilaci
 • Boční kapsička na zip

Konstrukce : Polyester 100%

 

ENDURA

Společnost Endura byla založena v roce 1993 ve Skotsku s odhodláním prosazovat výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. Značka okamžitě zahájila výrobu nových a náročných produktů, které získaly své nadšence, díky své trvanlivosti a funkčnosti.

Endura byla vybrána jako partner světových špičkových týmů a jezdců na silnici, MTB a triatlonu. Spolupracuje s předními odborníky i v jiných oborech, jako je např. aerodynamika. Díky tomu jsou výrobky stále na špici. Úzké partnerství má s týmem Movistar Team.

Poměrně nedávný přírůstkem klanu Endura se stala skotská legenda MTB Danny MacAskill.

Stále vede novou úroveň ve výzkumu, vývoji a výrobních metodách. To vede k neuvěřitelným výkonům v závodech a na trati, jako je např. úspěšný pokus Alexa Dowsetta o hodinový rekord.

Spolupracuje se společností Simon Smart Smart Aero Technology, která je uznávaným světovým aerodynamikem.

Stejně důležité, jako tyto velké jména, jsou zaměstnanci společnosti Endura, kteří jezdí na kolech a jsou to opravdoví nadšenci pro sport. Tato sdílená vášeň jim pomáhá vytvářet bohatý zpětný tok, který také hraje důležitou roli při vývoji výrobků. Tím, je zajištěna funkčnost a kvalita všech produktů, které využívají jak profesionálové, tak i ostatní cyklonadšenci.

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12