Endura dětský dres Ray s krátkým rukávem Red - 7-8yrs

Endura dětský dres Ray s krátkým rukávem Red
Doporučujeme
Black Friday
Endura dětský dres Ray s krátkým rukávem Red
Endura dětský dres Ray s krátkým rukávem Red
Endura dětský dres Ray s krátkým rukávem Red
Endura dětský dres Ray s krátkým rukávem Red
Cena po registraci:836 Kč s DPH
Velikosti Oblečení
7-8 letNa dotaz
9-10 letNa dotaz
11-12 letNa dotaz
Zvolte variantu
899 Kč s DPH
Na dotaz
KódE7123RD/K7
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Dětský dres Ray

Pro naše mladé bikery vyrobila společnost Endura dres s krátkým rukávem Ray, za použití rychleschnoucího a lehkého materiálu s plně sublimačním potiskem a navíc v novém, velice svěžím designu.  Dres Endura Ray dále disponuje krátkým hrudním zipem a trojitou zadní kapsou pro uložení menších předmětů, např. pláštěnky či tyčinky.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Model roku 2017
   • Rychleschnoucí materiál
   • Nápaditý design
   • 3 kapsy

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

V dresu s jasnými a svěžími barvami můžou naši mladí jezdci a mladé jezdkyně vyrazit na jakoukoli stezku i silnici a zdolávat tak kvanta kilometrů. Volnější střih dresu Ray nijak nebrání volnému pohybu dětí a navíc pomáhá s potřebnou ventilací, kterou můžete korigovat i pomoci krátkého hrudního zipu. Zadní trojitou kapsu určitě děti vyžijí pro uložení nějakým mlsků atd. 

 DETAILY :

 

 • Rychle schnoucí a lehký materiál
 • Trojitá zadní kapsa
 • Krátký přední zip
 • Plně sublimační potisk se svěžím designem

Konstrukce : Polyester 100%

 

 

 

ENDURA

Společnost Endura byla založena v roce 1993 ve Skotsku s odhodláním prosazovat výkon a funkci cyklistického oblečení pro všechny. Značka okamžitě zahájila výrobu nových a náročných produktů, které získaly své nadšence, díky své trvanlivosti a funkčnosti.

Endura byla vybrána jako partner světových špičkových týmů a jezdců na silnici, MTB a triatlonu. Spolupracuje s předními odborníky i v jiných oborech, jako je např. aerodynamika. Díky tomu jsou výrobky stále na špici. Úzké partnerství má s týmem Movistar Team.

Poměrně nedávný přírůstkem klanu Endura se stala skotská legenda MTB Danny MacAskill.

Stále vede novou úroveň ve výzkumu, vývoji a výrobních metodách. To vede k neuvěřitelným výkonům v závodech a na trati, jako je např. úspěšný pokus Alexa Dowsetta o hodinový rekord.

Spolupracuje se společností Simon Smart Smart Aero Technology, která je uznávaným světovým aerodynamikem.

Stejně důležité, jako tyto velké jména, jsou zaměstnanci společnosti Endura, kteří jezdí na kolech a jsou to opravdoví nadšenci pro sport. Tato sdílená vášeň jim pomáhá vytvářet bohatý zpětný tok, který také hraje důležitou roli při vývoji výrobků. Tím, je zajištěna funkčnost a kvalita všech produktů, které využívají jak profesionálové, tak i ostatní cyklonadšenci.

PopisTechnické parametryTabulka velikostíO výrobci
Mohlo by se ti hodit...
Batohy a brašny
Tretry
Cyklistické helmy
Prací prášky a impregnace