CRATONI Pacer 2019 blue-lime matt

Novinka
Doporučujeme
CRATONI Pacer 2019 blue-lime matt
1 199 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód112006C2
VýrobceCRATONI
Popis

Helma CRATONI PACER

CRATONI PACER je všestranná helma vhodná především pro děti a ženy pro každodenní užití při jízdě na kole. Stylový design je vyvinut pro spojení funkčnosti a výkonu jezdce. Díky technologii IN-MOLD, helma disponuje velkým množstvím větracích otvorů a zvýšenou pevností z kompozitových materiálů. Pro zvýšené pohodlí vaší hlavy je v přilbě užito antibakteriálních výstelek. Tím je dosaženo delší životnosti. Díky novému seřizovacímu systému Light Fit, zvládne nastavit požadovanou velikost pomocí dvou prstů opravdu každý, zejména naši junioři. Trojité nastavení výšky upínacího systému, zaručuje neomezený pohyb. Jistě oceníte síťku proti hmyzu, která zabrání nechtěnému vniknutí. Díky odnímatelnému kšiltu, si můžete design helmy měnit tak, abyste byli styloví za každých okolností.

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Skořepina In – Mold + vnitřní zesílení z kompozitních materiálů
   • Antibakteriální výstelky
   • 20 ventilačních otvorů
   • Reflexní prvky
   • Síťka proti hmyzu
   • Lehkost (240gramů)

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Všestranná přilba CRATONI PACER je dobrou volbou pro všechny cyklistky a juniory. Díky interní síti kompozitového vyztužení si výrobce mohl dovolit větší odvětrávací otvory pro ještě lepší ochlazování. Helma CRATONI je velmi lehká a bezpečná. Oceníte odnímatelný kšilt, který si můžete sundat, dle Vaší potřeby. Nepostradatelné jsou reflexní prvky pro Vaše bezpečí a lepší viditelnost. V tomto barevném provedení je cyklistická helma dobře kombinovatelným doplňkem na kolo.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12