CRATONI Maxster 2018 blue star glossy

Doporučujeme
CRATONI Maxster 2018 blue star glossy
1 099 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kód0106261
VýrobceCRATONI
Popis

Helma CRATONI MAXSTER

Tato krásná dětská helma je určená pro naše malé cyklisty při prvních jezdeckých zkušenostech a v dětských sedačkách na kolo. Konstrukce této tuhé skořepiny IN-MOLD zvyšuje pevnost.Hluboká konstrukce helmy dokonale chrání zátylek dětské hlavy. Upínací patentovaný ergonomický 360° systém s nastavovacím kolečkem, obepne celou dětskou hlavu. Pro dokonalou bezpečnost dětí je helma CRATONI MAXSTER vybavena zadní integrovanou blikačkou, nepostradatelnými reflexními prvky a síťkou proti vniknutí hmyzu.

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • 14 ventilačních otvorů
   • Reflexní prvky
   • Síťka proti hmyzu
   • Upínací systém Rapid Lock
   • Skořepina In – Mold + vnitřní zesílení z kompozitních materiálů
   • Integrovaná blikačka

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Již při samotném nasazení na dětskou hlavičku oceníte stahovací systém Rapid Lock, který je velice jednoduchý a děti si jej mohou sami upravit podle potřeby. Proti vniknutí hmyzu, Vaše děti ochrání síťka v přední části helmy. 14 ventilačních otvorů zajistí dítku dostatečnou ventilaci. K dispozici je v mnoha barevných provedeních jak pro chlapce, tak pro dívky a snadno se kombinuje s jinými doplňky na kolo.

Mohlo by se Ti hodit...

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12