CRATONI C-Reel 2020 green matt - S-M / 52-56cm

CRATONI C-Reel 2020 green matt - S-M / 52-56cm
-17 %
Doporučujeme
Black Friday
DO
11. ledna
Cena po registraci:1 481 Kč s DPH
Běžná cena s DPH 1 814 Kč 1 499 Kč s DPH
Skladem
Kód112508D1
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Helma CRATONI C-REEL 2018

Helmu CRATONI C-REEL využijí především adrenalinoví sportovci. Díky technologii IN-MOLD, helma disponuje 6 větracími otvory a zvýšenou pevností z kompozitových materiálů. Pro zvýšené pohodlí vaší hlavy je v této přilbě užito antibakteriálních výstelek. Pro Vaši maximální bezpečnost při letech přes překážky v biker parcích je helma Cratoni C-REEL určitě dobrou volbou. Upínací systém Hyper Control, který je jednoduše ovladatelný jednou rukou, si stahovacím kolečkem, zajistíte pohodlné nošení.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Skořepina In – Mold + vnitřní zesílení z kompozitních materiálů

   • Kompatibilní se zadním světlem

   • Antibakteriální výstelky
   • Upínací systém Hyper Control
   • 6 ventilačních otvorů

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Jednoduchý design helmy, v mnoha barevných provedeních, si určitě oblíbí adrenalinoví nadšenci. Díky interní síti kompozitového vyztužení si výrobce mohl dovolit 6 odvětrávacích otvorů pro ještě lepší ochlazování. Helma CRATONI C-REEL je velmi lehká a bezpečná. Reflexní prvek na zadním kolečku je nezbytný pro vaši bezpečnost při špatné viditelnosti. I zde je namístě poměr cena – kvalita. V tomto barevném provedení je cyklistická helma dobře kombinovatelným doplňkem na kolo.

 

CRATONI

Podnikatel Günter Krauter dobře věděl, že ochrana hlavy bude při sportu více a více důležitá. Proto založil roku 1985 v Steinbergu, Württembersku značku CRATONI, pod kterou začal s výrobou helem.

S pobočkami ve více než 70 zemích po celém světě je CRATONI jedním z předních výrobců helem a brýlí v oboru sportovních potřeb.

Stává se prémiovou značkou, která ovlivňuje trh. Snaží se inovovat své technologie a trendy designy. Opakovaně CRATONI získává nejvyšší známky v různých testech a to i díky výrobkům, které jsou velice technicky vyspělé, jak po stránce bezpečnosti, přizpůsobení, větrání tak i konstrukcí a tvarem.

Specialista na sportovní helmy a brýle, podporuje profesionální, mladé a amatérské cyklisty, a využívá tento pevný závazek pro své neustálé rozvíjení špičkových produktů.

Např. cyklistická legenda Sabine Spitz z Haibike Pro Team spoléhá na helmu CRATONI C-Limit.  Staronová světová šampiónka Alexandra Engen ze Švédska z Ghost Factory Racing Teamu, spoléhá na silniční helmu Terron. 

PopisO výrobci