CRATONI C-Loom 2021 black-white rubber - S/M (54-58cm)

Městská přilba C-Loom váží pouhých 325 gramů a díky novému systému Light fit nabídne dostatek prostoru i pro ženy s copem. Helma je vyrobená pomocí technologie In-Mold a obsahuje antibakteriální vycpávky a lehce ovladatelný upínací systém.
CRATONI C-Loom 2021 black-white rubber
Doporučujeme
DO
11. ledna
Cena po registraci:2 417 Kč s DPH
Velikosti Helem
S/M 54-58cmNa dotaz
M/L 58-61cmNa dotaz
Zvolte variantu
2 599 Kč s DPH
Koupit na splátkyod 104 Kč měsíčně
Na dotaz
Kód111401A1
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Helma CRATONI C-LOOM

Stylová helma CRATONI C-LOOM je skvělým doplňkem k městským kolům a elektrokolům. Trendy design je vyvinut pro spojení funkčnosti a výkonu jezdce. Díky technologii IN-MOLD, helma disponuje zvýšenou pevností z kompozitových materiálů. Mnohem lépe dokáže rozložit energii nárazu. Pro zvýšené pohodlí vaší hlavy je v přilbě užito antibakteriálních výstelek. Tím je dosaženo delší životnosti. Aby nedošlo k promáčknutí a poškrábání, helmy jsou opatřeny speciálním prvkem Downshell. Díky novému seřizovacímu systému Light Fit, zvládnete nastavit požadovanou velikost pomocí dvou prstů. Trojité nastavení výšky zaručuje neomezený pohyb. Pěnová ochrana v oblasti pod bradou je velmi příjemná . Pro dokonalou bezpečnost je helma vybavena zadní integrovanou blikačkou, nepostradatelnými reflexními prvky a síťkou proti vniknutí hmyzu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Skořepina In – Mold + vnitřní zesílení z kompozitních materiálů
   • Antibakteriální výstelky
   • Síťka proti hmyzu
   • Integrovaný kšilt
   • 9 ventilačních otvorů
   • Integrovaná blikačka

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Stylová přilba je dobrou volbou pro městské cyklisty. Díky interní síti kompozitového vyztužení si výrobce mohl dovolit 9odvětrávacích otvorů pro ještě lepší ochlazování. Helma CRATONI C- LOOM je velmi bezpečná při městské jízdě i při jizdě na elektrokolech. Nepostradatelné jsou reflexní prvky a integrovaná blikačka v zadní části, pro Vaše bezpečí a lepší viditelnost. V tomto barevném provedení je cyklistická helma dobře kombinovatelným doplňkem na kolo

 

CRATONI

Podnikatel Günter Krauter dobře věděl, že ochrana hlavy bude při sportu více a více důležitá. Proto založil roku 1985 v Steinbergu, Württembersku značku CRATONI, pod kterou začal s výrobou helem.

S pobočkami ve více než 70 zemích po celém světě je CRATONI jedním z předních výrobců helem a brýlí v oboru sportovních potřeb.

Stává se prémiovou značkou, která ovlivňuje trh. Snaží se inovovat své technologie a trendy designy. Opakovaně CRATONI získává nejvyšší známky v různých testech a to i díky výrobkům, které jsou velice technicky vyspělé, jak po stránce bezpečnosti, přizpůsobení, větrání tak i konstrukcí a tvarem.

Specialista na sportovní helmy a brýle, podporuje profesionální, mladé a amatérské cyklisty, a využívá tento pevný závazek pro své neustálé rozvíjení špičkových produktů.

Např. cyklistická legenda Sabine Spitz z Haibike Pro Team spoléhá na helmu CRATONI C-Limit.  Staronová světová šampiónka Alexandra Engen ze Švédska z Ghost Factory Racing Teamu, spoléhá na silniční helmu Terron. 

PopisO výrobci