CRATONI ALLRIDE 2020 black matt - L-XL (57-62cm)

S Cratoni AllRide přichází nová generace MTB helem s originálním vzhledem a perfektní ochranou hlavy. Super lehká Inmold konstrukce s RLS (rapid lock system) dokonale padne každému bikerovi. Maximální komfort zajišťuje 13 ventilačních otvorů, odnímatelné hledí a jednoduchý upínací systém. Helmu můžeš doplnit i zadním světlem.
CRATONI ALLRIDE 2020 black matt - L-XL (57-62cm)
-17 %
Doporučujeme
Black Friday
DO
11. ledna
Běžná cena s DPH 1 799 Kč 1 487 Kč s DPH
Skladem
Kód111202F3
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

Helma CRATONI ALLRIDE

Cyklistická All Mountain helma CRATONI ALLSET disponuje velkou škálou moderních trendy kombinací barev. Povedený design je vyvinut pro spojení funkčnosti a výkonu jezdce. Díky vnější Inmoldové skořepině ve spojení s vnitřním polystyrenovým skeletem, helma disponuje zvýšenou pevností s o mnoho lépe rozložitelnou energii nárazu. 13 ventilačních otvorů vám zaručí vynikající odvětrávání. Pro zvýšené pohodlí vaší hlavy je v přilbě užito antibakteriálních výstelek. Tím je dosaženo delší životnosti. Upínací ergonomický 360° systém s nastavovacím kolečkem, jehož součástí je reflexní prvek, obepne celou hlavu a poskytne tak dostatečnou bezpečnost a ještě vetší komfort při nošení. Jistě oceníte síťku proti hmyzu, která zabrání nechtěnému vniknutí. Pro nadšené jezdce helma disponuje portem na kameru.

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

   • Univerzální velikost (53-60cm)
   • 13 ventilačních otvorů
   • Reflexní prvky
   • Síťka proti hmyzu
   • Upínací systém Rapid Lock kompatibilní s blikačkou
   • Odnímatelný kšilt
   • Skořepina In – Mold + vnitřní zesílení z kompozitních materiálů

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

CRATONI ALLRIDE je zástupce nové kategorie MTB helem pro AllMountain. Díky interní síti kompozitového vyztužení si výrobce mohl dovolit větší množství odvětrávacích otvorů pro ještě lepší ochlazování. Helma CRATONI AllRide je velmi bezpečná a pohodlná na nošení při Vašich výkonech. Oceníte odnímatelný kšilt, který si můžete sundat, dle Vaší potřeby. Nepostradatelné jsou reflexní prvky pro Vaše bezpečí a lepší viditelnost. Ve velké škále barevného provedení je cyklistická helma dobře kombinovatelným doplňkem na kolo.

 

CRATONI

Podnikatel Günter Krauter dobře věděl, že ochrana hlavy bude při sportu více a více důležitá. Proto založil roku 1985 v Steinbergu, Württembersku značku CRATONI, pod kterou začal s výrobou helem.

S pobočkami ve více než 70 zemích po celém světě je CRATONI jedním z předních výrobců helem a brýlí v oboru sportovních potřeb.

Stává se prémiovou značkou, která ovlivňuje trh. Snaží se inovovat své technologie a trendy designy. Opakovaně CRATONI získává nejvyšší známky v různých testech a to i díky výrobkům, které jsou velice technicky vyspělé, jak po stránce bezpečnosti, přizpůsobení, větrání tak i konstrukcí a tvarem.

Specialista na sportovní helmy a brýle, podporuje profesionální, mladé a amatérské cyklisty, a využívá tento pevný závazek pro své neustálé rozvíjení špičkových produktů.

Např. cyklistická legenda Sabine Spitz z Haibike Pro Team spoléhá na helmu CRATONI C-Limit.  Staronová světová šampiónka Alexandra Engen ze Švédska z Ghost Factory Racing Teamu, spoléhá na silniční helmu Terron. 

PopisO výrobci