CRATONI Akino STAR 2019 purple-pink glossy

Doporučujeme
CRATONI Akino STAR 2019 purple-pink glossy
CRATONI Akino STAR 2019 purple-pink glossy
CRATONI Akino STAR 2019 purple-pink glossy
Dětská přilba pro maximální bezpečnost na kole. Při váze 220 gramů obsahuje antibakteriální vycpávky, síťku proti hmyzu, upínací systém se snadným ovládáním, 13 větracích otvorů a je vyrobena pomocí In-Mold technologie. pokračovat ve čtení
949 Kč
Chceš lepší cenu? Zaregistruj se zde
Dostupnost:
Skladem
Kód112213A2
VýrobceCRATONI
PopisO výrobci

 

Dětská helma CRATONI AKINO

Tato krásná dětská helma na kolo je určená pro naše malé cyklisty. Konstrukce této tuhé skořepiny IN-MOLD zvyšuje pevnost. Zároveň disponuje vnitřní hmotou absorbující nárazy a zabrání tak rozlomení přilby i při větším nárazu. Hluboká konstrukce helmy dokonale chrání zátylek dětské hlavy. Upínací patentovaný ergonomický 360° systém s nastavovacím kolečkem, obepne celou dětskou hlavu. Pro dokonalou bezpečnost dětí je helma Akino vybavena zadní integrovanou blikačkou, nepostradatelnými reflexními prvky a síťkou proti vniknutí hmyzu.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody:

 

   • V přední části helmy síťka proti hmyzu
   • Reflexní prvky
   • In-Mold skořepina, která snižuje hmotnost a zlepšuje sílu materiálu
   • Výborné výsledky v nezávislých testech
   • 13 ventilačních otvorů
   • Integrovaná blikačka

 

Nevýhody

 • Nemá

Názor experta

Již při samotném nasazení na dětskou hlavičku oceníte stahovací systém Rapid Lock, který je velice jednoduchý a děti si jej mohou sami upravit podle potřeby. Proti vniknutí hmyzu Vaše děti ochrání síťka v přední části helmy.. 13 ventilačních otvorů zajistí Vašemu dítku dostatečnou ventilaci. K dispozici je v mnoha barevných provedeních jak pro chlapce, tak pro dívky a snadno se kombinuje s jinými doplňky na kolo. 

 

CRATONI

Podnikatel Günter Krauter dobře věděl, že ochrana hlavy bude při sportu více a více důležitá. Proto založil roku 1985 v Steinbergu, Württembersku značku CRATONI, pod kterou začal s výrobou helem.

S pobočkami ve více než 70 zemích po celém světě je CRATONI jedním z předních výrobců helem a brýlí v oboru sportovních potřeb.

Stává se prémiovou značkou, která ovlivňuje trh. Snaží se inovovat své technologie a trendy designy. Opakovaně CRATONI získává nejvyšší známky v různých testech a to i díky výrobkům, které jsou velice technicky vyspělé, jak po stránce bezpečnosti, přizpůsobení, větrání tak i konstrukcí a tvarem.

Specialista na sportovní helmy a brýle, podporuje profesionální, mladé a amatérské cyklisty, a využívá tento pevný závazek pro své neustálé rozvíjení špičkových produktů.

Např. cyklistická legenda Sabine Spitz z Haibike Pro Team spoléhá na helmu CRATONI C-Limit.  Staronová světová šampiónka Alexandra Engen ze Švédska z Ghost Factory Racing Teamu, spoléhá na silniční helmu Terron. 

Nevíte si rady?
+420 731 557 867
Po-Pá 9-13 a 14-17
So 9-12