Batoh FORCE BERRY 12 l

Batoh FORCE BERRY 12 l
Batoh FORCE BERRY 12 l
Batoh FORCE BERRY 12 l
Batoh FORCE BERRY 12 l
Cena po registraci:557 Kč s DPH
599 Kč s DPH
Kód896704
Na dotaz
Nevíte si rady? +420 733 610 240Anička Kormošová - specialistka

 

Batoh FORCE Berry 12l

Ultra lehký batoh s objemem 10L je vhodný nejen při cyklistice,ale i při běhání,turistice nebo na běžky. Batoh FORCE Berry je kompatibilní s vakem na vodu o objemu až 3 litry. Disponuje odnímatelným bederním pásem a výškově nastavitelným hrudní pásem. Skvěle tvarované,odvětrané popruhy zajistí dostatečné odvětrání a komfort při nošení. Jistě oceníte přihrádku uvnitř batohu,která skvěle poslouží k uložení mobilu,klíčů a jiných potřebných věcí.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

      • Ultra lehká konstrukce

      • Kompatibilní s hydrapakem

      • Reflexní prvky

 

Nevýhody

  • Nemá

Názor experta

Batoh FORCE Berry je vhodným doplňkem nejen  na vaše cyklo výlety. Skvěle padnoucí popruhy zajišťují dostatečnou ventilaci a batoh Vás tak nebude omezovat při pohybu. Batoh FORCE Berry  je určitě  nepostradatelným doplňkem při vašich sportovních aktivitách. Reflexní prvky zajistí dostatečnou viditelnost a zajistí vaši bezpečnost.    

 

 

FORCE

Produkty pod značkou FORCE již od roku 1991vyrábí česká společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o., která sídlí v Otrokovicích.

Výrobky této značky testují a pomáhají vyvíjet technologové, kteří úzce spolupracují s profíky i s hobby jezdci.

Snaží se o to, aby zákazníci byli s výrobky spokojeni a každý z nich si našel, co mu vyhovuje od top výrobků až po ekonomickou verzi.

Za značku FORCE jezdí historicky prví český jezdec Ondřej Fojtík, který se pyšní vítězstvím na extérmních etapových závodech Crocodile Trophy v Austrálii.

PopisO výrobci